Biliński siódmy w Brands Hatch

Trzynasty na starcie, Roman Biliński zajął siódme miejsce w pierwszym wyścigu British F4 Championship na Brands Hatch Indy Circuit.

Zak Taylor, Arden Motorsport

Pierwsze zwycięstwo w F4 odniósł Zak Taylor, w poprzednich dwóch sezonach oglądany w Michelin Ginetta Junior Championship. 18-latek z Gloucestershire minął metę 1,2 sekundy przed kolegą z Arden Motorsport, Thomasem Ikinem. Abbi Pulling wywalczyła piąte podium - pierwsze w tym sezonie.

Piąty na starcie, Taylor stracił 4,5-sekundową przewagę, gdy w połowie dystansu interweniował samochód bezpieczeństwa. Z Druids trzeba było ściągnąć trzy Mygale - Davida Moralesa, Marcosa Flacka i Eduardo Cosetenga.

Lider mistrzostw, James Hedley wypadł z toru po kontakcie na Graham Hill Bend i ukończył wyścig na ostatnim, 15 miejscu.