Kisiel górą na Slovakia Ringu

Jan Kisiel odniósł drugie w tym roku zwycięstwo w Clio Cup Bohemia.

18-latek wyprzedził o 0,317 sekundy Tomasa Pekara w drugim wyścigu na Slovakia Ringu. Kisielowi, ponownie wiceliderowi serii, przypadł również bonusowy punkt za najszybsze okrążenie w wyścigu. Wojciech Giermaziak zdobył punkty za dziewiątą lokatę. Piotr Wójcik zajął 11 miejsce, na kolejnym sklasyfikowano Adama Rzepeckiego. Marek Rzepecki i Maciej Ostoja-Chyżyński nie ukończyli wyścigu.

Kisiel rozpoczął wyścig z czwartego pola. Tuż po starcie wyprzedził dwóch rywali, a na drugim okrążeniu został liderem. Na drugiej pozycji jechał Tomas Pekar, który ścigał Polaka i tuż po rozpoczęciu ostatniego okrążenia wyprzedził Jana Kisiela, jadącego na coraz bardziej zużytych oponach. Podczas hamowania przed szykaną doszło do kolizji. Clio Jana Kisiela wypadło z toru i uderzyło w barierę. Wyścig przerwano, a polski kierowca został zabrany do centrum medycznego, gdzie na szczęście nie stwierdzono żadnych obrażeń. Zwycięzcą wyścigu ogłoszono Jana Kisiela, uznając wyniki po przedostatnim okrążeniu za klasyfikację końcową.