Formuła 1
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
RSMP
04 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
MPRC
05 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
Zobacz pełną wersję:

Najważniejsze kwalifikacje w sezonie

akcje
komentarze
Najważniejsze kwalifikacje w sezonie
17 wrz 2017, 01:34

Josef Newgarden powiększył przewagę nad Scottem Dixonem w IndyCar Series do czterech punktów.

Najmłodszy keirowca Team Penske wygrał najważniejsze kwalifikacje w sezonie - przed decydującym wyścigiem na Sonoma Raceway. Will Power ustąpił koledze z zespołu o 0,0351 sekundy. Następne miejsca w Firestone Fast Six zajęli pozostali kierowcy Rogera Penske - Simon Pagenaud (+0,1151) i Hélio Castroneves (+0,2827). Top 6 uzupełnili Takuma Sato i Scott Dixon.Najszybszy w pierwszej grupie podczas pierwszej rundy, Newgarden poprawił rekord toru na 1.15,7917. W drugiej rundzie Simon Pagenaud zszedł do 1.15,7120. Newgarden wygrał sesję Fast Six wynikiem 1.15,5205.

Josef Newgarden | Fot. indycar.com



KWALIFIKACJE
1. Josef Newgarden (Penske) 1.15,5205
2. Will Power (Penske) 1.15,5556
3. Simon Pagenaud (Penske) 1.15,6356
4. Hélio Castroneves (Penske) 1.15,8032
5. Takuma Sato (Andretti) 1.16,2208
6. Scott Dixon (Ganassi) 1.16,3978
7. Ryan Hunter-Reay (Andretti) 1.16,1815
8. Alexander Rossi (Andretti) 1.16,1934
9. Graham Rahal (Rahal Letterman Lanigan) 1.16,1968
10. Sébastien Bourdais (Coyne) 1.16,5811
11. Marco Andretti (Andretti) 1.16,8221
12. Tony Kanaan (Ganassi) 1.16,9718
13. Conor Daly (Foyt) 1.17,1016
14. Max Chilton (Ganassi) 1.176,7581
15. Charlie Kimball (Ganassi) 1.17,1417
16. James Hinchcliffe (Schmidt Peterson) 1.16,9539
17. Spencer Pigot (Carpenter) 1.17,2662
18. Ed Jones (Coyne) 1.17,0231
19. Jack Harvey (Schmidt Peterson) 1.17,2722
20. JR Hildebrand (Carpenter) 1.17,1602
21. Zachary Claman DeMelo (Rahal Letterman Lanigan) 1.17,2814
22. Carlos Muñoz (Foyt) 1.17,2507

Fot. indycar.com

Następny artykuł
Porsche ustaliło kolejność

Poprzedni artykuł

Porsche ustaliło kolejność

Następny artykuł

Siódma wygrana Kluzy

Siódma wygrana Kluzy
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Wyścigi