Podium Jedlińskiego

Od wczoraj mistrz FIA CEZ w D4+3500, Marcin Jedliński wywalczył podium na zakończenie rywalizacji w strefie Europy Środkowej.

Kierowca Olimp Racing zajął trzecie miejsce w drugim sprincie D4+2000 na Automotodromie Brno. Zwycięstwo przypadło Richardowi Chladowi juniorowi w Audi R8 LMS ultra. Prowadzący od drugiego okrążenia Rober Šenkýř przegrał pojedynek z kierowcą K+K Racing Team, mijając metę cztery sekundy za Chladem.WYŚCIG 2 (13 okrążeń)1. Richard Chlad Jr (CZ) Audi R8 LMS ultra2. Rober Šenkýř (CZ) BMW M6 GTR +4,0353. Marcin Jedliński (PL) Porsche 991 GT3 R +16,5504. Kurt Wagner (D) Lamborghini Gallardo GT3 -1 okr.5. Tomáš Erdélyi (SK) BMW M3 GTR -1 okr.6. Petr Kačírek (CZ) Audi R8 LMS -1 okr.7. Daniel Skalický (CZ) BMW Z4 GTR -1 okr.8. Peter Alexander Schmitz (D) Lamborghini Gallardo GT3 -1 okr.9. Csaba Tóth (H) SEAT León -2 okr. (2. D4-3500)KOŃCOWA PUNKTACJA MISTRZOSTW FIA CEZ - D4+35001. M. Jedliński 239, 2. Chlad Jr 195,5, 3. Knoll 163, 4. Malchárek 125,5, 5. Kačírek 79, 6. Gonda 60, 7. R. Lukas 58, 8. S. Jedliński 51, 9. Erdélyi 42, 10. Šenkýř 36.