Prototypy przed GT3

Wolf GB08 wystawiony przez włoski zespół Avelon Formula, okazał się najszybszy w wolnych treningach przed Gulf 12 Hours.

Prototypy przed GT3

W klasie GT3, najlepszy czas uzyskało Ferrari Kessel Racing, w którym zmieniają się Michał Broniszewski, Philipp Peter, Antonio Coimbra i Miguel Ramos.

Ferrari z jedynką otwierało klasyfikację po pierwszej, godzinnej sesji. W drugim treningu, prototyp klasy CN wyprodukowany przez Wolf Racing Cars, przejechał Yas Marina Circuit w 2.11,764. Trzecią sesję podwójnie wygrały Ligiery IF Motorsport, brytyjskiego zespołu z Dunfermline.

TRENING 1
1. Michał Broniszewski/Antonio Coimbra/Philipp Peter/Miguel Ramos (PL/P/A/P) Ferrari 458 GT3 2.13,280
2. Marco Cioci/Matt Griffin/Piergiuseppe Perazzini (I/IRL/I) Ferrari 458 GT3 2.13,692
3. Matthew Bell/Andres Serrano/Kevin Weeda (GB/EC/USA) Ligier JS49 2.14,805 (1. CN2)
4. Manhal Allos/Pierre Renom/Mark Smithson (GB/F/GB) Ligier JS49 2.14,935 (2. CN2)
5. Gaetano Ardagna/Niki Cadei/Giuseppe Ciro (I) Ferrari 458 GT3 2.15,028
6. Ryan Dalziel/Alex Popow/Enzo Potolicchio (GB/YV/YV) Audi R8 LMS 2.16,061
7. Ivan Bellarosa/Guglielmo Belotti/Denis Lian (I/I/SGP) Wolf GB08 2.16,553 (3. CN2)
8. Juma Ali al-Dhaehri/Riccardo Romagnoli/Edo Varini/Giorgio Vinella (UAE/I/I/I) Wolf GB08 2.19,527 (4. CN2)
9. Mikael Bender/Johan Löfqvist/Patrik Skoog (S) Porsche 997 GT3 Cup 2.19,740 (1. Cup)
10. Thibault Bossy/Gregory Guilvert/Jean-Charles Migniac (F) Renault Megane Trophy 2.20,562 (2. Cup)

TRENING 2
1. Ivan Bellarosa/Guglielmo Belotti/Denis Lian (I/I/SGP) Wolf GB08 2.11,764 (1. CN2)
2. Marco Cioci/Matt Griffin/Piergiuseppe Perazzini (I/IRL/I) Ferrari 458 GT3 2.14,264
3. Ryan Dalziel/Alex Popow/Enzo Potolicchio (GB/YV/YV) Audi R8 LMS 2.14,542
4. Gaetano Ardagna/Niki Cadei/Giuseppe Ciro (I) Ferrari 458 GT3 2.14,571
5. Matthew Bell/Andres Serrano/Kevin Weeda (GB/EC/USA) Ligier JS49 2.14,780 (2. CN2)
6. Michał Broniszewski/Antonio Coimbra/Philipp Peter/Miguel Ramos (PL/P/A/P) Ferrari 458 GT3 2.14,967
7. Manhal Allos/Pierre Renom/Mark Smithson (GB/F/GB) Ligier JS49 2.18,148 (3. CN2)
8. Philippe Mace/Jean-Pierre Mothe/Philippe Yschard (F) Norma M20F 2.18,399 (4. CN2)
9. Alex Caffi/Andrea Mame/Mirko Zanardini (I) Lamborghini Gallardo 2.18,594 (1. Cup)
10. Paolo Andreasi/Emilio Di Guida/Pablo Paladino (YV) Porsche 997 GT3 R 2.19,609

TRENING 3
1. Manhal Allos/Pierre Renom/Mark Smithson (GB/F/GB) Ligier JS49 2.12,624 (1. CN2)
2. Matthew Bell/Andres Serrano/Kevin Weeda (GB/EC/USA) Ligier JS49 2.13,229 (2. CN2)
3. Gaetano Ardagna/Niki Cadei/Giuseppe Ciro (I) Ferrari 458 GT3 2.13,340
4. Michał Broniszewski/Antonio Coimbra/Philipp Peter/Miguel Ramos (PL/P/A/P) Ferrari 458 GT3 2.13,625
5. Marco Cioci/Matt Griffin/Piergiuseppe Perazzini (I/IRL/I) Ferrari 458 GT3 2.13,663
6. Ryan Dalziel/Alex Popow/Enzo Potolicchio (GB/YV/YV) Audi R8 LMS 2.13,871
7. Ivan Bellarosa/Guglielmo Belotti/Denis Lian (I/I/SGP) Wolf GB08 2.14,900 (3. CN2)
8. Paolo Andreasi/Emilio Di Guida/Pablo Paladino (YV) Porsche 997 GT3 R 2.18,831
9. Philippe Mace/Jean-Pierre Mothe/Philippe Yschard (F) Norma M20F 2.18,920 (4. CN2)
10. Juma Ali al-Dhaehri/Riccardo Romagnoli/Edo Varini/Giorgio Vinella (UAE/I/I/I) Wolf GB08 2.19,056 (5. CN2)

Fot. Facebook

akcje
komentarze
Broniszewski z numerem 1

Poprzedni artykuł

Broniszewski z numerem 1

Następny artykuł

Wolf na pole position

Wolf na pole position
Załaduj komentarze