Rivière wicemistrzem

Runda w ośrodku narciarskim Super Besse zakończyła 28 sezon Trophée Andros.

Benjamin Rivière odniósł 13 zwycięstwo w karierze i sięgnął po wicemistrzostwo. Podium w rundzie uzupełnili Olivier Pernaut i Jean-Baptiste Dubourg - mistrz ostatnich trzech edycji serialu wyścigów na lodzie.Do elektrycznego Andros Sport 01 wsiadł Franck Lagorce. BMW Lagorce'a przejął Matthieu Vaxivière. Drugim Renault Capturem DA Racing jeździł Hervé "Knapick" Lemonnier, który w ubiegłym miesiącu obchodził 71 urodziny.Riviere wygrał obydwie serie kwalifikacji, a w sesji Super Pole wyprzedził Berthona, Dubourga, Pernauta i Lagorce'a. W małym finale Jimmy Clairet minął metę przed Fontanelem, Knapickiem i Vaxivière'm. Peugeot Benjamina Rivière'a finiszował w superfinale 7,8 sekundy przed Mazdą Oliviera Pernauta. Kolejne miejsca zajęli Thoral, Balas, Tréluyer i Berthon. Jean-Baptiste Dubourg odpadł po kolizji na 4 okrążeniu.Sylvain Pussier, Lionel Daziano i Louis Gervoson obsadzili podium w Elite. Mistrz Eddy Benezet zadowolił się czwartą lokatą. Aurélien Panis, od poprzedniej rundy pewny prymatu w Trophée Andros Electrique, wygrał rundę z przewagą dwóch punktów nad Christophe Ferrierem, sześciu nad Vincentem Beltoise.