-
-

Spa dla ekipy Graff

24 wrz 2017, 16:41

Zespół Graff w składzie Allen/Bradley/Yacaman pokonał 97 okrążeń toru Spa i zapewnił sobie zwycięstwo w czterogodzinnym wyścigu European Le Mans Series.

Kierowcy Oreci po zaciętym boju pokonali Rojasa, Hirakawę i Roussela z G-Drive Racing o 0,581 sekundy.Podium słonecznego wyścigu skompletowali kierowcy SMP Racing (Isaakyan/Orudzhev), którzy do zwycięzców stracili 16,069 sekundy. Czwarta lokata należy do ekipy United Autosports (+17,018) w składzie Owen/De Sadeleer/Albuquerque, a piątą wywalczyli Hedman, Lapierre i Hanely z DragonSpeed (+39,161).Czołową trójkę w klasie LMP3 utworzyli kierowcy AT Racing, Duqueine Engineering oraz United Autosports. Inter Europol Competiton w składzie Śmiechowski/Hippe wywalczył czwarte miejsce. Polskiej ekipie do podium zabrakło 24,633 sekundy. W LMGTE zwyciężył zespół Spirit of Race.fot. ELMS