Szydłowski powtórzył najlepsze miejsce

W trzecim wyścigu w Magny-Cours Adam Szydłowski powtórzył swój najlepszy wynik w mistrzostwach Francji F4.

Adam Szydłowski, Mygale M14

Łodzianin zajął 9 miejsce - siódme w klasyfikacji FIA F4 pomijającej juniorów. Esteban Masson prowadził od startu do mety, odnosząc czwarte zwycięstwo w sezonie.

Na 5 okrążeniu Hugh Barter wyprzedził Owena Tangavelou i finiszował 5,9 sekundy za Massonem. Adam Szydłowski wygrał pojedynki z Geracim i Provostem. Noah Andy wykonał obrót na zakręcie 8, spadając na P12.

Po minięciu Gaëla Juliena Szydłowski był już ósmy (12), ale na następnym okrążeniu spadł za odrabiającego straty Noaha Andy'ego.