Szydłowski punktuje w Nogaro

W trzecim wyścigu mistrzostw Francji F4 Adam Szydłowski zdobył pierwsze punkty.

Łodzianin startujący z 13 pola, osiągnął metę w Nogaro na 9 miejscu. Zwycięstwo przypadło Australijczykowi Hugh Barterowi.

Posiadacz pole position, Esteban Masson został na starcie i ukończył pierwsze okrążenie jako dziewiąty. Prowadził Barter przed Macéo Capietto i Aidenem Neate. Daniël Ligier pojechał prosto na zakręcie 7. Owen Tangavelou przebił lewą tylną oponę.

Adam Szydłowski wygrał pojedynki z Geracim (4) i Andym (5). Esteban Masson wyprzedził Giustiego, Canabelasa, Provosta, Sutumno i Juliena, a na 9 okrążeniu odebrał podium Aidenowi Neate.

Pierre-Alexandre Provost wypadł na ostatnim zakręcie i uderzył w ścianę. Adam Szydłowski awansował na P9.