Znany z Rajdu Polski

Nil Solans drugi raz z rzędu został mistrzem GSeries - serii wyścigów na lodzie, rozgrywanej na Circuit d'Andorra.

Dwukrotny uczestnik Rajdu Polski, Nil wyprzedził w punktacji Carlosa Ezpeletę i swojego młodszego brata Jana. Totcar Sport obsługujący Peugeoty Solansów, po trzech tytułach w ośce pierwszy raz wygrał topową kategorię 4WD.Odwilż w Pirenejach utrudniła warunki w 5 i 6 rundzie. Marc Gutiérrez jeździł Peugeotem Manela Guirala. Ingrid Rossell wsiadła do Mini swojego wujka, Gerarda de la Casa. Debiutował na lodzie Sergio Canamasas, uczestnik 70 wyścigów GP2.W G5 górą był Nil Solans. Sergio Canamasas wygrał finał B. Carlos Ezepeleta jadący za Fordem kierowcy z Barcelony, odpadł po awarii układu transmisyjnego. Pepe López i Marc Gutiérrez uzupełnili obsadę podium. W G6 zwycięstwo odniósł Pepe López, kierowca Peugeota MotoGP Team. Kolejne miejsca przypadły Nilowi Solansowi i Carlosowi Ezpelecie.