Kaminiarz coraz szybszy

Po wygranym pojedynku z Lucasem Royem, Filip Kaminiarz wywalczył szóste miejsce w końcowym wyścigu F4 UAE na Dubai Autodrome.

Polski kierowca Cram Motorsport awansował na siódmą lokatę w mistrzostwach. Czwartym zwycięzcą został Joshua Duerksen z BWT Mücke Motorsport. Paragwajczyk dotarł do mety 4,9 sekundy przed Ruim Andrade, 9,8 s przed Nico Göhlerem.Posiadacz pole position, Göhler ukończył pierwsze okrążenie za Lucasem Royem. Filip Kaminiarz utrzymał P7. Na drugim kółku Roy spadł na piątą lokatę. Prowadził Duerksen przed Göhlerem, Andrade i al-Habsim. Rui Andrade (3) i Shihab al-Habsi (4) wyprzedzili Göhlera. W trakcie 10 okrążenia Göhler minął al-Habsiego, Nannini - Roya. Następnie Filip Kaminiarz pokonał Lucasa Roya (12).