Milion dla Harvicka

Kevin Harvick jako siódmy kierowca w historii więcej niż raz wygrał pokazowy wyścig o milion dolarów na Charlotte Motor Speedway, obecnie zwany Monster Energy NASCAR All-Star Race.

Kierowca Stewart-Haas Racing powtórzył sukces z 2007 roku, wyprzedzając o 0,3 sekundy Daniela Suáreza, o 0,4 s Joeya Logano.Alex Bowman, Daniel Suárez i AJ Allmendinger awansowali do wyścigu jako zwycięzcy trzech segmentów Monster Energy Open. Chase Elliott dołączył do stawki, wygrywając głosowanie kibiców. Na starcie stanęło 21 kierowców.Stage 1 (30 okrążeń) padł łupem Harvicka - szybszego od Truexa, Kyle'a Buscha, Allmendingera i Logano. Kłopoty z lewym tylnym kołem podczas pit stopu przyhamowały Harvicka w drugim segmencie. Kyle Busch finiszował przed Suárezem, Larsonem, Truexem i Elliottem.Podczas Stage 3 dwukrotnie zarządzano dogrywkę. Najpierw Alex Bowman wpadł na barierę Turn 2, potem na trzecim zakręcie doszło do karambolu z udziałem Keselowskiego, Truexa, Bowyera, Kensetha, Kurta Buscha, Stenhouse'a, Austina Dillona i Kyle'a Buscha. Kevin Harvick wygrał segment, na ostatnim okrążeniu awansując z trzeciego na pierwsze miejsce. Za Fordem z czwórką finiszowali Suárez, Larson, Blaney i Logano.Końcowy segment liczył 10 okrążeń. Na dwa kółka przed planowaną metą Joey Logano i Kyle Larson zaliczyli kontakt na Turn 4. Logano uderzył w ścianę, Larson wypadł na trawę po wewnętrznej. Nastąpiła dogrywka. Harvick, który w całym wyścigu liderował przez 36 okrążeń, utrzymał za sobą Daniela Suáreza.