Formuła 1
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
RSMP
04 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
MPRC
05 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
Zobacz pełną wersję:

Międzynarodowo w Starym Kisielinie

akcje
komentarze
Międzynarodowo w Starym Kisielinie
8 lip 2010, 10:59

Na torze WallraV Race Center w Starym Kisielinie k.

Zielonej Góry, rozegrano 5 i 6 rundę Międzynarodowych Kartingowych Mistrzostw Polski, Pucharu Roka i Pucharu PZM w kategorii Młodzik 60. Startowali również kierowcy z Litwy i Niemiec. Największą frekwencję startujących - 14 - odnotowano w Mini Rok i M60. W KF3 startowało trzynastu zawodników, w ROK dwunastu, dziewięciu w Super ROK, siedmiu w KF2 i pięciu w Junior ROK.

KF2
5 runda
1. Jan Smaga (A. Wschodni/CRG Poland)
2. Filip Tomporek (BTM)
3. Jakub Głowacki (A. Wielkopolski/WTR)
6 runda
1. Jakub Głowacki (A. Wielkopolski/WTR)
2. Mateusz Rzucidło (A. Wielkopolski)
3. Jan Smaga (A. Wschodni/CRG Poland)

KF3
5 runda
1. Aleksander Kowalski (A. Rzemieślnik)
2. Igor Waliłko (WallraV)
3. Tomasz Grygiel (A. Leszczyński/AMO)
6 runda
1. Aleksander Kowalski (A. Rzemieślnik)
2. Igor Waliłko (WallraV)
3. Tomasz Grygiel (A. Leszczyński/AMO)

ROK 125
5 runda
1. Jakub Głowacki (A. Wielkopolski/WTR)
2. Ignas Gelżinis (LT)
3. Hubert Ptaszek (BTM)
6 runda
1. Ignas Gelżinis (LT)
2. Jakub Głowacki (A. Wielkopolski/WTR)
3. Hubert Cebulski (A. Wielkopolski/Kärcher AAT RenKar)

JUNIOR ROK
5 runda
1. Tomasz Grygiel (A. Leszczyński/AMO)
2. Bartłomiej Mirecki (A. Wielkopolski)
3. Michał Grzyb (A. Wielkopolski/AMO)
6 runda
1. Tomasz Grygiel (A. Leszczyński/AMO)
2. Bartłomiej Mirecki (A. Wielkopolski)
3. Andrius Gelżinis (LT)

MINI ROK
5 runda
1. Piotr Parys (A. Wschodni/CRG Polska)
2. Stanisław Garstecki (A. Wielkopolski/WTR)
3. Dominik Morawski (A. Zielonogórski Duet)
6 runda
1. Dominik Morawski (A. Zielonogórski Duet)
2. Piotr Parys (A. Wschodni/CRG Polska)
3. Stanisław Garstecki (A. Wielkopolski/WTR)

SUPER ROK
5 runda
1. Gracjan Ambrozik (A. Wielkopolski)
2. Daniel Zając (WallraV)
3. Pjotr Zadrożny (A. Polski)
6 runda
1. Piotr Zadrożny (A. Polski)
2. Daniel Zając (WallraV)
3. Grzegorz Zygmunt (A. Rzemieślnik)

MŁODZIK 60
5 runda
1. Marcel Grudziński (GKM Bałtyk/Jastrzębski)
2. Dominik Morawski (A. Zielonogórski Duet)
3. Karol Lubas (A. Krakowski/AMO)
6 runda
1. Marcel Grudziński (GKM Bałtyk/Jastrzębski)
2. Stanisław Garstecki (A. Wielkopolski/WTR)
3. Filip Wójcik (A. Radomski)

Fot. Łukasz Iwaniak

Następny artykuł
Fuchs najlepszy z RK

Poprzedni artykuł

Fuchs najlepszy z RK

Następny artykuł

Pechowy Genk

Pechowy Genk
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Karting