Formuła 1
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
28 lis
-
01 gru
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
RSMP
30 lis
-
30 lis
Wydarzenie zakończone
WEC
08 lis
-
10 lis
Wydarzenie zakończone
W
Bahrain
12 gru
-
14 gru
FP1 za
1 dzień
Zobacz pełną wersję:

Naprawiony Peugeot Hunta

akcje
komentarze
Naprawiony Peugeot Hunta
14 wrz 2018, 14:48

Po naprawie układu transmisyjnego i karze 7 godzin, Harry Hunt i Wouter Rosegaar wrócili na trasę Turkmen Deset Race wygrywając przedostatni etap z metą w mieście Gyzylgaya.

Nani Roma ustąpił załodze Peugeota z PH Sport o 2.22. Trzeci czas uzyskał Mathieu Serradori. Na 11 miejscu w samochodowej klasyfikacji znalazł się Hellcat Jurija Protasowa.

Najgroźniejszy rywal zespołu Kamaz Master, Siarhiej Wiazowicz okazał się najszybszy w T4 i odrobił 5.48 do prowadzącego Ajdara Mardiejewa. 

Etap 4: Turkmen Lake - Gyzylgaya 410 km (OS 245 km)
 
SAMOCHODY
1. Harry Hunt/Wouter Rosegaar (GB/NL) Peugeot DKR 3008 Maxi 2:15.10
2. Nani Roma/Álex Haro (E) Mini John Cooper Works Rally +2.22
3. Mathieu Serradori/Fabian Lurquin (F/B) MCM LCR30 +7.38
4. Hojaguly Annamammedow/Gaygysyz Akmyradow (TM) Mini John Cooper Works Rally +10.39
5. Miroslav Zapletal/Marek Sýkora (CZ/SK) H3 Evo VII +12.12
6. Khalid al-Jaffla/Andriej Rudnicki (UAE/BY) Toyota Hilux +13.20
7. Vincent Thijs/Tom De Leeuw (B) Toyota Hilux +16.58
8. Denis Krotow/Dmytro Cyro (RUS/UA) BMW X3 +22.45
9. Balázs Szalay/László Bunkoczi (H) Opel Crossland X +23.40
10. Jerden Szagirow/Aleksiej Kuzmicz (KZ/RUS) Toyota Hilux +24.10
 
PO ETAPIE
1. Roma 11:44.36, 2. Zapletal +1:04.29, 3. Annamammedow +1:35.04, 4. Krotow +1:47.30, 5. Thijs +2:08.40, 6. Szalay +3:06.03, 7. Raz +3:31.16, 8. Serradori +4:18.00, 9. Renaud +4:30.36, 10. Dard +4:39.59.
 
CIĘŻARÓWKI
1. Siarhiej Wiazowicz/Paweł Haranin/Andrij Żyhulin (BY) MAZ 5309RR 2:19.07
2. Ajdar Mardiejew/Dmitrij Swistunow/Ahmet Galiautdinow (RUS) Kamaz 43509 +5.48
3. Dmitrij Sotnikow/Rusłan Achmadiejew/Ilgiz Achmetzjanow (RUS) Kamaz 43509 +15.34
4. Alaksandr Wasilewski/Dzmitry Wichrenka/Anton Zaparoszczanka (BY) MAZ 5309RR +15.34
5. Alaksiej Wiszniewski/Maksim Nowikow/Andriej Niewierowicz (BY) MAZ 5309RR +25.25
6. Michaił Szkliajew/Aleksandr Łaguta (RUS) GAZ Sadko Next 4x4 +1:13.00
7. Bolesław Lewickij/Stanisław Dołgow (RUS) GAZ Sadko Next 4x4 +1:44.11
 
PO ETAPIE
1. Mardiejew 12:55.00, 2. Wiazowicz +5.23, 3. Sotnikow +24.02, 4. Wiszniewski +51.55, 5. Wasilewski +1:03.43, 6. Lewickij +7:06.12, 7. Szkliajew +7:35.05.
 
Fot. turkmendesertrace.com

 

Następny artykuł
Evans i Ostberg urwali koła

Poprzedni artykuł

Evans i Ostberg urwali koła

Następny artykuł

Trójka w trzech sekundach

Trójka w trzech sekundach
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Terenowe