Najnowsze wiadomości o Jan Kisiel

Siatka
Lista

Kisiel walczył o podium

Po ostrej walce o podium, Jan Kisiel ukończył ostatni wyścig sezonu DTM Trophy na czwartej pozycji.

Kisiel wicemistrzem DTM Trophy

Drugi na mecie, czwarty w wynikach sobotniego wyścigu w Hockenheim, Jan Kisiel zapewnił sobie wicemistrzostwo DTM Trophy.

Kisiel drugi w Zolder

Po drugim miejscu w Zolder Jan Kisiel zmierza po wicemistrzostwo DTM Trophy.

Heinemann mistrzem DTM Trophy

Na trzy wyścigi przed zakończeniem sezonu Tim Heinemann zapewnił sobie mistrzostwo DTM Trophy.

Kisiel wiceliderem DTM Trophy

Po trzecim podium w sezonie Jan Kisiel został wiceliderem DTM Trophy.

Kisiel na podium w DTM Trophy

Jan Kisiel zaliczył brawurowy wyścig w DTM Trophy, przebijając się na trzecie miejsce na Lausitzringu.

Kisiel drugi na liście

Jan Kisiel będzie miał 17 rywali w pierwszej rundzie DTM Trophy na Circuit de Spa-Francorchamps.

Kisiel i Koebolt nadal walczą

po zdobyciu punktów za ósme miejsce w przedostatnim wyścigu sezonu, Jan Kisiel i Max Koebolt powalczą jutro o mistrzostwo GT4 European Series w Silver Cup.

Kisiel przyhamowany awarią silnika

Kłopoty z silnikiem zaważyły na wynikach Jana Kisiela i Maxa Koebolta w kwalifikacjach na Nürburgringu.

Karambol w Zandvoort

Jan Kisiel i Max Koebolt utrzymali prowadzenie w Silver Cup po rundzie GT4 European Series na Circuit Zandvoort. Duet Leipert Motorsport zajął czwarte miejsce w wyścigu 2.

Kisiel piąty na mecie

Brawurowa zmiana Jana Kisiela wywindowała Mercedesa Leipert Motorsport na piąte miejsce w pierwszym wyścigu GT4 European series w Zandvoort.

Kisiel w pierwszym rzędzie

Jan Kisiel rozminął się o 0,142 sekundy z pole position w drugim wyścigu GT4 European Series w Zandvoort.

Drugie zwycięstwo Kisiela i Koebolta

Od wczoraj liderzy Silver Cup, Jan Kisiel i Max Koebolt odnieśli w Misano drugie zwycięstwo w GT4 European Series.

Kisiel i Koebolt na czele GT4 European Series

Po trzecim miejscu w Silver Cup, czwartym w generalce pierwszego wyścigu w Misano, Jan Kisiel i Max Koebolt prowadzą w GT4 European Series.

Kisiel wywalczył pole position

Jan Kisiel wygrał drugie kwalifikacje GT4 European Series w Misano.

Mazurek Dąbrowskiego na Paul Ricard

Jan Kisiel i Max Koebolt ukończyli pierwszy wyścig GT4 European Series w Le Castellet na siódmym miejscu w Silver Cup. Łukasz Kręski i Maciej Marcinkiewicz odnieśli zwycięstwo w Am Cup.

Polacy rządzą w klasach

Wiceliderzy Silver Cup, Jan Kisiel i Max Koebolt zajęli drugie miejsce w czterogodzinnym teście GT4 European Series na Circuit Paul Ricard.

Kisiel i Koebolt wygrywają na Brands Hatch

Po czwartym miejscu w pierwszym wyścigu, Jan Kisiel i Max Koebolt wygrali drugie starcie GT4 European Series na Brands Hatch Circuit.

Kisiel drugi w kwalifikacjach

Jan Kisiel rozminął się o 0,111 sekundy z pole position w drugim wyścigu GT4 European Series na Brands Hatch Circuit.