Trzeci raz López

José María López okazał się najszybszy również w trzecim treningu przed 6 godzinami Monzy.

Trzeci raz López

Argentyńczyk wyprzedził o 1,071 sekundy kolegę z Toyota Gazoo Racing, Brendona Hartleya. Kolejne czasy uzyskali Pipo Derani z Glickenhaus Racing (+1,522), Nico Lapierre z Alpine (+1,610) i Romain Dumas, jadący drugim Glickenhausem (+1,872).

Stoffel Vandoorne był najszybszy w LMP2. Za kierowcą Jota Sport widnieją Phil Hanson z United Autosports (+0,216) i Felipe Nasr z Risi Competizione (+0,301). Renger van der Zande ulokował Orecę Inter Europol Competition na P6.

Porsche GT Team dyktuje tempo w GTE Pro. Gianmaria Bruni był lepszy o 0,336 sekundy od Alessandro Pier Guidiego z AF Corse. Miguel Molina (+0,410) wprowadził drugie Ferrari do czołowej trójki.

Najlepszy czas w GTE Am należał do Nicklasa Nielsena z AF Corse.

Poz. Kierowcy Okr. Czas Strata Różnica km/h
1 United Kingdom Mike Conway
Japan Kamui Kobayashi
Argentina Jóse María López
32 1'36.137     216.927
2 Switzerland Sébastien Buemi
Japan Kazuki Nakajima
New Zealand Brendon Hartley
30 1'37.208 1.071 1.071 214.537
3 Brazil Pipo Derani
United States Gustavo Menezes
France Olivier Pla
30 1'37.659 1.522 0.451 213.547
4 Brazil Andre Negrao
France Nicolas Lapierre
France Matthieu Vaxivière
25 1'37.747 1.610 0.088 213.354
5 France Romain Dumas
France Franck Mailleux
United Kingdom Richard Westbrook
31 1'38.009 1.872 0.262 212.784
6 Indonesia Sean Gelael
Belgium Stoffel Vandoorne
United Kingdom Tom Blomqvist
30 1'38.910 2.773 0.901 210.846
7 United Kingdom Philip Hanson
Switzerland Fabio Scherer
Portugal Filipe Albuquerque
27 1'39.126 2.989 0.216 210.386
8 Ireland Ryan Cullen
United Kingdom Oliver Jarvis
Brazil Felipe Nasr
28 1'39.211 3.074 0.085 210.206
9 Sweden Henrik Hedman
Colombia Juan Pablo Montoya
United Kingdom Ben Hanley
27 1'39.273 3.136 0.062 210.075
10 Mexico Roberto Gonzalez
Portugal António Félix da Costa
United Kingdom Anthony Davidson
29 1'39.392 3.255 0.119 209.823
11 Poland Jakub Śmiechowski
Netherlands Renger van der Zande
United Kingdom Alex Brundle
23 1'39.669 3.532 0.277 209.240
12 Netherlands Frits van Eerd
France Paul-Loup Chatin
Netherlands Nyck de Vries
29 1'39.707 3.570 0.038 209.160
13 Switzerland Esteban Garcia
France Loïc Duval
France Norman Nato
27 1'39.847 3.710 0.140 208.867
14 Netherlands Robin Frijns
Austria Ferdinand Habsburg
France Charles Milesi
28 1'39.857 3.720 0.010 208.846
15 Colombia Tatiana Calderón
Germany Sophia Flörsch
25 1'40.731 4.594 0.874 207.034
16 Denmark Jan Magnussen
Denmark Anders Fjordbach
Denmark Dennis Andersen
29 1'41.138 5.001 0.407 206.201
17 Slovakia Miro Konopka
United Kingdom Oliver Webb
Matej Konopka
23 1'45.042 8.905 3.904 198.537
18 Italy Gianmaria Bruni
Austria Richard Lietz
27 1'46.253 10.116 1.211 196.274
19 Italy Alessandro Pier Guidi
United Kingdom James Calado
26 1'46.589 10.452 0.336 195.656
20 Brazil Daniel Serra
Spain Miguel Molina
28 1'46.663 10.526 0.074 195.520
21 France Kevin Estre
Switzerland Neel Jani
32 1'46.984 10.847 0.321 194.933
22 France François Perrodo
Denmark Nicklas Nielsen
Italy Alessio Rovera
29 1'47.080 10.943 0.096 194.759
23 Norway Egidio Perfetti
Italy Matteo Cairoli
Italy Riccardo Pera
25 1'47.167 11.030 0.087 194.600
24 Indonesia Andrew Haryanto
Germany Marco Seefried
Belgium Alessio Picariello
30 1'47.331 11.194 0.164 194.303
25 Italy Roberto Lacorte
Italy Giorgio Sernagiotto
Italy Antonio Fuoco
30 1'47.365 11.228 0.034 194.242
26 United States Ben Keating
Dylan Pereira
Brazil Felipe Fraga
28 1'47.520 11.383 0.155 193.962
27 Switzerland Thomas Flohr
Italy Francesco Castellacci
Italy Giancarlo Fisichella
26 1'47.608 11.471 0.088 193.803
28 Norway Dennis Olsen
Norway Anders Buchardt
United States Maxwell Root
25 1'47.641 11.504 0.033 193.744
29 Switzerland Rahel Frey
Denmark Michelle Gatting
Belgium Sarah Bovy
26 1'47.652 11.515 0.011 193.724
30 United Kingdom Michael Wainwright
United Kingdom Benjamin Barker
United Kingdom Tom Gamble
24 1'47.685 11.548 0.033 193.664
31 Germany Christian Ried
Australia Jaxon Evans
Australia Matt Campbell
29 1'47.757 11.620 0.072 193.535
32 Germany Pierre Ehret
Germany Christian Hook
Netherlands Jeroen Bleekemolen
28 1'47.871 11.734 0.114 193.330
33 Japan Satoshi Hoshino
Japan Tomonobu Fujii
United Kingdom Andrew Watson
29 1'48.085 11.948 0.214 192.948
34 Canada Paul Dalla Lana
Brazil Augusto Farfus
Brazil Marcos Gomes
29 1'48.284 12.147 0.199 192.593
35 Switzerland Christoph Ulrich
France Simon Mann
Finland Toni Vilander
29 1'48.323 12.186 0.039 192.524
36 Italy Claudio Schiavoni
Italy Andrea Piccini
Italy Matteo Cressoni
0        
37 Brendan Iribe
United Kingdom Ollie Millroy
United Kingdom Ben Barnicoat
0        
akcje
komentarze
López ponownie najszybszy

Poprzedni artykuł

López ponownie najszybszy

Następny artykuł

Toyoty w pierwszym rzędzie

Toyoty w pierwszym rzędzie
Załaduj komentarze