Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Debiut MotoGP na KymiRing

Testowi jeźdźcy wszystkich konstruktorów biorących udział w MotoGP po raz pierwszy wyjechali dziś na tor, który gościć ma Grand Prix Finlandii w 2020 roku. Zajęcia na KymiRing skomplikował jednak deszcz.

Westlund po operacji

Szwedzki rajdowiec Adam Westlund ma za sobą długą operację w szpitalu w Örebro,

Herbert: Ograniczenia mogą przeszkadzać Kubicy

Były kierowca Formuły 1 i obecny ekspert Sky Sports F1 Johnny Herbert uważa, że ograniczenia fizyczne Roberta Kubicy mają wpływ na tegoroczne wyniki osiągane przez Polaka. Brytyjczyk przypuszcza, że kierowca Williamsa nie jest w stanie korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych na kierownicy bolidu F1.

Czwarte miejsce McLarena to nie tylko osiągi samochodu

Szef zespołu McLarena - Andreas Seidl uważa, że obecna pozycja jego zespołu, jako lidera pośród ekip ze środka stawki F1, nie wynika tylko z osiągów samochodu.

Coulthard: Krytyka W Series jest niezrozumiała

David Coulthard, były kierowcy Formuły 1, przyznał, że nie pojmuje ciągłej krytyki W Series oraz licznych sceptycznych głosów dotyczących kobiecej rywalizacji.

Citroen z poprawkami

Citroën Total World Rally Team chce odegrać jedną z głównych ról podczas zbliżającego się Rajdu Niemiec.

Llarena: Zasłużyliśmy na mistrzostwo

Efren Llarena, który po zamieszaniu z wynikami Rajdu Barum jest nieoficjalnym mistrzem Europy juniorów ERC3, przyznał, że ciężko pracował na ten wynik i zasłużył na wywalczony tytuł.

Marczyk walczy o starty w ERC 2020

Mikołaj Marczyk, który zakończył zmagania na trasach Rajdu Barum wypadnięciem z trasy odcinka Kostelany, zdradził, że walczy o regularne starty w mistrzostwach Europy w sezonie 2020.

Ingram szuka budżetu

Chris Ingram, który o 0,3 sekundy przegrał z Filipem Maresem walkę o tytuł mistrza Europy juniorów ERC1, przyznał po zakończeniu Rajdu Barum, że obecnie nie ma środków na dalsze starty.

Mares jeszcze bez planów na sezon 2020

Filip Mares i Jan Hlousek po zaciętej rywalizacji z Chrisem Ingramem i Rossem Whittockiem, zajęli drugie miejsce w Rajdzie Barum i zdobyli mistrzostwo FIA ERC1 Junior 2019.

Alonso szykuje się na Dakar 2020?

Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 - Fernando Alonso ponownie jest mocno przymierzany do startu w Rajdzie Dakar 2020. Informacje nadal czekają na ostateczne potwierdzenie, ale Hiszpan zalicza już kolejne testy za kierownicą Toyoty Hilux.

Hyundai Motorsport powalczy u siebie

Hyundai Motorsport przystąpi do Rajdu Niemiec z 24-punktową przewagą nad Toyotą w klasyfikacji mistrzostw świata.

Russell o nienawiści polskich kibiców

Tegoroczny debiutant w Formule 1, reprezentant Williamsa - George Russell przyznaje, że negatywne komentarze pod jego adresem, ze strony najbardziej zagorzałych kibiców Roberta Kubicy, bywają bolesne.

Młody skład M-Sportu

M-Sport Ford World Rally Team szykuje się do Rajdu Niemiec, dziesiątej rundy tegorocznych mistrzostw świata.

Kopecky liczy na więcej międzynarodowych startów

Jan Kopecky i Pavel Dresler zdecydowanie wygrali Rajd Barum, stanowiący w tym roku szóstą rundę FIA ERC oraz mistrzostw Czech.

Tanak liczy na hat-trick

Rajdowe Mistrzostwa Świata 2019 wracają na nawierzchnię asfaltową. Już w najbliższy czwartek rusza Rajd Niemiec.

Neuville: Polegałem na zespole

Thierry Neuville, fabryczny kierowca rajdowego zespołu Hyundaia, wystąpił gościnnie w rundzie TCR Germany na torze Nürburgring. Belg wygrał sobotni wyścig, a w niedzielę dojechał jako szósty.

Rosenqvist wypisany ze szpitala

Felix Rosenqvist, który uczestniczył w wypadku na pierwszym okrążeniu ABC Supply 500, po badaniach został wypisany ze szpitala w Allentown.

Burza wskazała Powera

Will Power wygrał trzy z ostatnich czterech edycji ABC Supply 500 na Pocono Raceway.

Llarena mistrzem ERC 3 Junior

Po skorygowaniu rezultatu osiągniętego na ostatnim odcinku specjalnym przez Jeana-Baptiste'a Franceschiego i Benoita Manzo - prowizorycznych zwycięzców Rajdu Barum w kategorii ERC 3 Junior i ERC 3 - okazało się, że triumfatorami czeskiej rundy i całego sezonu zostali Efren Llarena i Sara Fernandez.

Rosenqvist w szpitalu

Lider klasyfikacji debiutantów NTT IndyCar Series, Felix Rosenqvist doznał obrażeń w wypadku na pierwszym okrążeniu ABC Supply 500.

Madziara, Mirecki i Janiak mistrzami

Bartłomiej Madziara, Bartłomiej Mirecki i Łukasz Janiak z Rygi wyjeżdżają pewni tytułów mistrzowskich w swoich klasach. Niedzielne wyścigi sprinterskie na Łotwie pełne były emocji.

Weekend w Sopocie kolejnym sukcesem Szymona Łukaszczyka

Niedzielna odsłona 22 Grand Prix Sopot – Gdynia , będąca 10 Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski składała się z dwóch podjazdów treningowych i dwóch wyścigowych. Na starcie stanęło ponad 50 kierowców, tym razem, po sobotnich awariach, zabrakło zawodników startujących w GSMP Historycznych.

Faggioli po raz dziewiąty

Simone Faggioli rekordowy, dziewiąty raz triumfował w wyścigu górskim St-Ursanne - Les Rangiers, szwajcarskiej rundzie EHCC.