Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Ogier czeka na Rajd Safari

Sebastien Ogier nie może doczekać się Rajdu Safari, który w przyszłym roku będzie stanowił ósmą rundę mistrzostw świata.

Rallye du Var z Loebem

Sébastien Loeb poinformował o starcie w 65. Rallye du Var (22-25 listopada).

Ważny wynik dla Hyundaia

Na mieszanej nawierzchni RallyRACC Catalunya - Rally de España, Hyundai Motorsport zapewnił sobie ważny wynik w mistrzostwach producentów WRC. Notując na mecie rezultat 1-3-4 powiększyli prowadzenie nad Toyotą do osiemnastu punktów.

Mobilizacja w Hyundaiu

Hyundai Motorsport przystępuje do RallyRACC Catalunya - Costa Daurada jako lider w klasyfikacji producentów. W zapasie ma jednak tylko osiem punktów przewagi nad Toyotą.

Rozgrzewka Loeba, tytuł dla Ponsa

Sébastien Loeb i Daniel Elena wygrali 6 edycję Rallye Ciudad de Granada, zaliczając rozgrzewkę przed RallyRACC.

Loeb atrakcją w Grenadzie

Sébastien Loeb i Daniel Elena uzyskali najlepszy czas na odcinku kwalifikacyjnym przed 6. Rally Ciudad de Granada.

Loeb w wyścigach na lodzie

Sébastien Loeb Racing wystawi dwa elektryczne pojazdy Andros Sport w pełnym sezonie Trophée Andros 2019-20.

Loeb na starcie w Grenadzie

Sebastien Loeb i Daniel Elena wystartują w Rallye Ciudad de Granada. Dziewięciokrotni mistrzowie świata po raz pierwszy od pięciu miesięcy pojadą Hyundaiem i20 Coupe WRC po szutrze.

Loeb piąty do pit stopów

Piąty do pit stopów na Circuit Paul Ricard, Sébastien Loeb przekazał Porsche Laurène Godey. Rajdowa pilotka w debiucie w wyścigach osiągnęła metę na 13 miejscu.

Loeb wyprzedził czternastu

Benoît Lison i Vincent Beltoise wygrali nocny wyścig mistrzostw Francji GT na Circuit Paul Ricard.

Ósmy czas Loeba

Sébastien Loeb zajął ósme miejsce w drugiej sesji kwalifikacyjnej mistrzostw Francji GT na Circuit Paul Ricard.

Nocne popisy Loeba

Nocny trening na Circuit Paul Ricard, przygotowujący do jutrzejszego wyścigu mistrzostw Francji GT, padł łupem Jean-Luca Beaubelique i Jima Pla.

Loeb szybki w Porsche

Sébastien Loeb i Laurène Godey zajęli dziewiąte miejsce w pierwszym treningu mistrzostw Francji GT na Circuit Paul Ricard.

Loeb wraca na tor

Cztery lata po rozstaniu z WTCC Sébastien Loeb wraca na tor.

Loeb w karcie - i w i20 WRC

Sébastien Loeb wystąpi w niedzielę w Vesoul Mecanic Show - imprezie na Circuit de la Vallée w Pusey, w departamencie Górna Saona.

Sześć rajdów Loeba w WRC 2020

Szef zespołu Hyundaia w WRC: Andrea Adamo potwierdził w rozmowie z Becs Williams, że w przyszłym sezonie Sebastien Loeb zaliczy sześć rund mistrzostw świata.

Dodatkowe starty Neuville'a i Loeba

Hyundai rozszerzył tegoroczny program startów Thierry'ego Neuville'a i Sébastiena Loeba.

Hyundai potwierdził Breena

Hyundai Motorsport przedstawił składy swojego zespołu na dwunastą i trzynastą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata 2019.

Siedem oesów Loeba

Najszybsi na wszystkich siedmiu oesach, Sébastien Loeb i Daniel Elena wygrali Rally di Alba z dwuminutową przewagą.

Loeb liderem Rally di Alba

Sébastien Loeb i Daniel Elena prowadzą po pierwszym dniu 13. Rally di Alba, rundy mistrzostw Włoch WRC.

Oesowe popisy Loeba

Sébastien Loeb i jego nowa pilotka Laurène Godey oddali rywalom tylko dwa oesy w Rallye Terre du Haut-Var.

Loeb ma kłopoty z R5

Lionel Baud pilotowany przez córkę Lucie w DS3 WRC, prowadzi po pierwszym dniu Rallye Terre du Haut-Var, trzeciej rundy szutrowych mistrzostw Francji.

Dziesięć oesów Loeba

Sébastien Loeb i Daniel Elena wygrali komplet 10 odcinków specjalnych w 34. Rallye Vosges - Grand-Est.

Ostra walka za Loebem

Załogi w R5 ostro walczą o drugie miejsce w 34. Rallye Vosges - Grand-Est. Po pierwszym etapie Sébastien Loeb i Daniel Elena w i20 Coupé WRC uzyskali dwuminutową przewagę.